Wyjście do Komendy Powiatowej Policji w Iławie

Atrakcyjnym i interesującym spotkaniem dla uczniów naszej szkoły okazały się zajęcia zorganizowane w Powiatowej Komendzie Policji w Iławie. Dzieci z klas IVa, IVe oraz VIIc udały się w grudniu do siedziby iławskiego posterunku policji, gdzie spotkanie dla nich poprowadziła Pani aspirant Joanna Kwiatkowska. Funkcjonariuszka policji oprowadziła dzieci po placówce oraz zapoznała z ważnymi dla nich przepisami. Zajęcia zostały pozytywnie przyjęte przez uczniów i rozbudziły ich ciekawość, dzieci zadawały mnóstwo pytań. Pani policjant odpowiadała na nie fachowo oraz dodatkowo udzielała wskazówek dotyczących bezpieczeństwa w życiu codziennym. Na pożegnanie funkcjonariuszka rozdała wszystkim uczestnikom zajęć upominki w postaci odblasków.

Tekst: Milena Wojenkowska, Łukasz Szraga
Korekta tekstu: Aleksandra Kamińska