UCZNIOWIE SSP 2 PODCZAS MIEJSKICH ELIMINACJI XXXV KONKURSU RECYTATORSKIEGO „SPOTKANIA Z POEZJĄ”

5 maja 2017 roku ze sceny w budynku Iławskiego Centrum Kultury po raz kolejny rozbrzmiewały wiersze w wykonaniu uczniów iławskich szkół podstawowych i gimnazjów – uczestników miejskich eliminacji XXXV Konkursu Recytatorskiego „Spotkania z Poezją”. Naszą szkołę reprezentowali

w kategorii klas I-III:

Martyna Szatkiewicz (klasa II E, nauczyciel przygotowujący: pani Iwona Drzymalska)

Adam Świdziński (klasa II A, (nauczyciel przygotowujący: pani Grażyna Wiącek);

w kategorii klas IV – VI:

Laura Romero Sochacka (klasa IV d, nauczyciel przygotowujący: pani Lidia Miłosz)

Patryk Lessman (klasa VI b, nauczyciel przygotowujący: pani Joanna Bakaluk).

Uczniowie SSP 2 po raz kolejny znaleźli się w czołówce poetyckich konfrontacji:

I miejsce w kategorii klas IV – VI – Laura Romero Sochacka;

III miejsce w kategorii klas IV – VI – Patryk Lessman;

II miejsce w kategorii klas I-III – Martyna Szatkiewicz.

Laura Romero Sochacka będzie reprezentowała nasze miasto podczas eliminacji rejonowych, które odbędą się 19 maja 2017 roku w Iławskim Centrum Kultury, ul. Niepodległości 13 A.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a Laurze życzymy powodzenia!

Tekst: Lidia Miłosz

Zdjęcia: Grażyna Wiącek