Nr 20 2017 „Wieści z Dwójki”

Zapraszam do lektury ostatniego numeru szkolnej gazety „Wieści z Dwójki”. W dwudziestym numerze zgromadzono artykuły o wydarzeniach i sukcesach uczniów oraz nauczycieli od stycznia 2017 roku do czerwca 2017 roku. Z zawartością ostatniego numeru gazety można zapoznać się klikając na wskazany link (tu: niebieski klawisz) Nr 20 2017 „Wieści z Dwójki” lub boczną zakładkę strony szkoły z napisem GAZETA SZKOLNA „Wieści z Dwójki”, gdzie zgromadzono wszystkie dotychczas zredagowane (od 2010 roku) numery gazety.

Aby zapoznać się z zawartością archiwalnych numerów naszej szkolnej gazety, wystarczy kliknąć na poniższy klawisz

Wieści z Dwójki – archiwalne numery, a następnie na wybrany numer gazety.

Z życzeniami miłej lektury

– Grażyna Wiącek

Na poniższych zdjęciach zaprezentowano ostatni numer szkolnej gazety „Wieści z Dwójki” umieszczony w gablocie na dolnym parterze budynku szkoły.

TEKST i FOTO:

Grażyna Wiącek