Lekcja historii w klasie IIIA

29 listopada 2018 r. naszą klasę odwiedził pan Seweryn Szczepański w celu przybliżenia uczniom historii związanej z niepodległością naszego kraju na przestrzeni burzliwych dziejów państwa polskiego. Podczas zajęć dzieci zajęły miejsca na podłodze przy mapie. Z uwagą słuchały informacji jakie przekazywał historyk. W trakcie lekcji dzieci miały okazję wykazać się wiedzą historyczną.  Bardzo aktywna była Marysia i zadziwiała bogactwem wiedzy o naszej ojczyźnie, operując – nazwami państw i  faktami historycznymi.  Spotkanie okazało się bardzo interesujące. Pozwoliło uczniom usystematyzować i wzbogacić wiedzę.

Serdecznie dziękujemy naszemu gościowi za poświęcony nam czas i przeprowadzenie niezwykłej, pouczającej i ciekawej lekcji.

Tekst i foto: U. Złotowska