Finał akcji „Góra Grosza” za rok szkolny 2016/2017

Od wielu lat uczniowie naszej szkoły pomagają dzieciom z rodzinnych domów dziecka, zbierając drobniaki.
Za każdym razem wznosimy pokaźną górę monet, np. w minionym roku szkolnym zebraliśmy ich około 140 kg (ponad 3.160zł). Okazało się, że jest to największa suma w naszym województwie. Za tak ogromne zaangażowanie uczniom podziękował pan Dariusz Michalczyk, przedstawiciel Towarzystwa „Nasz Dom”, które jest organizatorem akcji.
Podziękowania od Małgorzaty Kamińskiej, Dyrektor szkoły otrzymali: pan Adam Żyliński – Burmistrz Miasta Iławy, pani Ewa Junkier – Z-ca Burmistrza Miasta Iławy, pani Mariola Zdrojewska Z-ca Burmistrza Miasta Iławy, pani Renata Kamińska – Dyrektor MZOSiP w Iławie, pani Anna Krzyżanowska – Nadleśniczy Nadleśnictwa Iława, pan Mariusz Gołębiowski, Przewodniczący Rady Rodziców, pani Danuta Martewicz, pani Joanna Laskowska, pani Małgorzata Leicht.
Dziękujemy pani Iwonie Drzymalskiej-Olszewskiej, pani Anecie Kurkielewicz, uczniom klasy VA, pani Monice Płoskiej, Panu Włodzimierzowi Zagrodzkiemu, panu Pawłowi Rhode.
Szczególnie dziękujemy panu Krzysztofowi Chwałek za promowanie szkolnej akcji w mieście na stronie Info Iława.

Stefania Homziak
Róża Nitkowska