Dzień Edukacji Narodowej w SP2

12 października 2018r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy Va zaprezentowali program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni- p. Anny Lesińskiej-Rybak.

Piątoklasiści przedstawili krótkie scenki z życia szkolnego oraz wyśpiewali życzenia swoim nauczycielom, a także pracownikom administracji i obsługi.

Tego dnia wszystkim serca zabiły mocniej, a najbardziej uczniom Va, którzy dali z siebie wszystko, by wypaść jak najlepiej.

Dziękuję uczniom i rodzicom za owocną współpracę i ogromne zaangażowanie. Składam również podziękowania pani Monice Płoskiej za wykonaną dekorację, pani Katarzynie Byczkowskiej, która przygotowała oprawę muzyczną, panu Włodzimierzowi Zagrodzkiemu za pomoc techniczną oraz panu Michałowi Lenckowskiemu za wykonanie zdjęć.

Tekst: Anna Lesińska-Rybak

Korekta: Lidia Miłosz