Biegi przełajowe

2 kwietnia 2019 r. odbyły się Mistrzostwa Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Nidzicy natomiast 4 kwietnia 2019 r. w Lidzbarku miały miejsce Mistrzostwa Województwa w Drużynowych Biegach Przełajowych. W obu tych imprezach nasi sportowcy odnosili spore sukcesy.

 

Uczniowie naszej szkoły rywalizowali w Nidzicy w następujących kategoriach wiekowych:

Dziewczęta ur. do 2008 roku: Dembińska Maria z kl. IVd zajęła I m. Harajda Zuzanna z kl. IVd zajęła IV m.

Chłopcy ur. do 2008 roku: Nowak Filip z kl. Vd zajął IV m. Rohde Jan z kl. Vd zajął IX m.

Dziewczęta ur. od 2006 do 2007 roku: Kryger Klaudia z kl. Vd zajęła III m. Świdzińska Alicja z kl. Vd zajęła V m.

Chłopcy ur. od 2006 do 2007 roku: Aker Bartosz z kl. VIId zajął IV m. Myszkiewicz Patryk z kl. VIId zajął X m.

Dziewczęta ur. od 2004 do 2005 roku: Bulik Patrycja z kl. VIIa zajęła VI m. Lembowicz Karolina z kl. VIId zajęła VII m.

Chłopcy ur. od 2004 do 2005 roku: Dekarski Kacper z kl. VIII d zajął IV m. Kowalewski Adam z kl. VII d zajął  V m.

W klasyfikacji szkół dziewczęta z roczników 2006 – 2007 zajęły I miejsce a chłopcy II miejsce. W klasyfikacji szkół dziewczęta i chłopcy z roczników 2004 – 2005 zajęli II miejsce.

 

W Lidzbarku uczniowie naszej szkoły rywalizowali w następujących kategoriach wiekowych:

Dziewczęta ur. do 2008 roku zajęły I miejsce: Dembińska Maria z kl. IVd, Harajda Zuzanna z kl. IVd, Skorupska Wiktoria z kl. Vd, Gostrowska Lena z kl. IVd, Mozarczyk Maja z kl. IVd, Szwarc Lena Lena z kl. IVd, Stefańska Maja z kl. Vd, Sobotka Weronika  z kl. Vd, Jarmoczyk Paulina z kl. Vd.

Chłopcy ur. do 2008 roku zajęli II miejsce: Nowak Filip z kl. Vd,  Rohde Jan z kl. Vd, Dudzic Sebastian z kl. Vd, Łukwiński Alan z kl. Vd, Łukwiński Oliwier z kl. IVd, Nadolski Stanisław z kl. IVd, Szkamelski Tomasz z kl. IVd, Mozarczyk Marcel  z kl. IVd.

Dziewczęta ur. od 2006 do 2007 roku zajęły II miejsce: Kryger Klaudia z kl. Vd, Świdzińska Alicja z kl. Vd, Krupińska Julia z kl. VId, Romero Sochacka Laura z kl. VId, Baranik Oliwia z kl. Vd, Balicka Laura z kl. Vd.

Chłopcy ur. od 2006 do 2007 roku zajęli III miejsce:  Aker Bartosz z kl. VII d, Myszkiewicz Patryk z kl. VIId, Klimek Hubert z kl. VId, Bąkowski Filip z kl. VId, Łukwiński Marcel z kl. VId, Kemski Maciej z kl. Vd, Klonowski Jakub z kl. Vd.

Dziewczęta ur. od 2004 do 2005 roku zajęły II miejsce: Bulik Patrycja z  kl. VIIa Lembowicz Karolinakl. VIId, Jarzyna Aleksandra z kl. VIId, Żubertowska Izabela z kl. VIIId, Sulley Samanta z kl. VIIId, Krasińska Natalia    z kl. VIIId.

Chłopcy ur. od 2004 do 2005 roku zajęli IV miejsce: Dekarski Kacper z kl. VIII d, Kowalewski Adam z kl. VII d, Zientarski Maciej z kl. VIId, Skwarek Szymon z kl. VIIId, Baranik Dawid z kl. VIIId, Lewicki Igor z kl. VIIId.

W biegach przełajowych wzięło udział 43 uczniów z naszej szkoły. Uczniów przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego.

                                                                                                             

    GRATULUJEMY SUKCESÓW !!!