DZIEŃ KROPKI – ŚWIĘTO LUDZI KREATYWNYCH

Kolejny raz w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki.

Jak zwykle nasi uczniowie nie zawiedli i ubrani w kropeczki z przypiętymi kotylionami, wykorzystali ten dzień, aby pokazać, jak bardzo są błyskotliwi i pełni oryginalności.

I ci, którzy obchodzili święto po raz pierwszy, i ci ,którzy byli z nami kolejny rok, mieli okazję poznać historię małej Vashti , wpisać swoje imię na liście Drzewa Kreatywności oraz pochwalić się szczególnymi umiejętnościami.

Podczas lekcji, przy wsparciu swoich błyskotliwych i otwartych na nowe doświadczenia nauczycieli, wykonywali zadania związane z kreatywnością i krążyli po nieszablonowych labiryntach wyobraźni.

Na holu podczas przerw wszyscy świetnie bawiliśmy się przy „kropkowych „ piosenkach, podśpiewując o tym, ile kropek mają biedroneczki.

Ponieważ święto to jest niezwykłe, zapraszamy za rok!

Joanna Bakaluk

Kamila Sadowska