Sukces sportowy ucznia klasy III d.

Piotr Pawlak uczeń klasy III d otrzymał powołanie do Reprezentacji Polish Soccer Skills sezon 2019/20 . Jest to ogromne  wyróżnienie zarówno dla zawodnika, jak i dla nauczycieli oraz szkoły. Powołanie otrzymują wyłącznie osoby, które w trakcie obozów organizowanych w 2019 r przez Polish  Soccer Skills wykazały się ogromnym potencjałem piłkarskim oraz motorycznym.

14.10.2019 r  uczeń brał udział w ceremonii inauguracyjnej reprezentacji Polish Soccer  Skills na PGE Narodowym w Warszawie, gdzie otrzymał akt powołania. Zawodnik weźmie udział w zgrupowaniach reprezentacji zarówno w kraju jak i za granicą.
Piotrek to nie tylko młody dobrze zapowiadający się piłkarz, ale również wzorowy uczeń i wspaniały kolega. Jesteśmy dumni z jego osiągnięć. Życzymy mu dalszych sukcesów sportowych. Trzymamy kciuki. Gratulujemy Piotrkowi i jego rodzicom.

wychowawca klasy III d
Alina Piórkowska