Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym Szkół Podstawowych

Dnia 28 XI 2018r. na pływalni miejskiej w Iławie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym Szkół Podstawowych. Reprezentanci naszej szkoły wystartowali w sztafetach pływackich oraz w poszczególnych stylach (klasyczny, kraul, grzbietowy):

W kategorii wiekowej 2003-2005 III miejsce zajęli:

Zalewski Wojciech VIIId , Łyziński Grzegorz VIId, Kowalski Miłosz VIIId, Bagrowski Karol VIIId, Lewicki Igor VIIId, Walerowicz Filip VIIId.

W kategorii wiekowej 2006-2007 I miejsce zajęli:

Gromadka Krzesimir VIb, Minder Bartek Va, Madej Wojciech Vd, Cieszewski Adam VIa, Krajnik Sebastian VIa, Kemski Maciej Vd, Świdzińska Ala VId, Furmanek Kinga VIa, Nojman Maja VId, Stępka Ola VId, Cieszewska Amelia VIa, Krygier Klaudia Vd, Jabłońska Weronika Vd.

W kategorii wiekowej 2008-2009 I miejsce zajęły:

Szwarc Lena IVd, Przepiórska Ola Ve, Przepiórska Jagoda IVc, Ziemniak Michalina Vf, Jarmoczyk Paulina Vd, Burza Magdalena Vf, Mozarczyk Maja IVd

W kategorii wiekowej 2008-2009 II miejsce zajęli:

Wiatrowski Marcel IVf, Kurchan Kuba Vd, Wajner Bartek IVe, Paszynik Kuba IVd, Nadolski Stanisław IVd, Wiatrowski Emil IIIb.

Uczniów przygotowali:

Nauczyciele wychowania fizycznego.