W piątek (25 października) w Nidzicy odbył się Finał Mistrzostw Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Na starcie stanęło kilkuset biegaczy z całego regionu. Nie zabrakło także reprezentantów naszej szkoły. Uczniowie rywalizowali w następujących kategoriach wiekowych:

Chłopcy ur. od 2005 do 2006 roku zajęli I miejsce: Kowalewski Adam, Zientarski Maciej, Aker Bartosz, Myszkiewicz Patryk, Klimek Hubert, Szkamelski Krzysztof ,  Igielski Bartosz , Sawicki Wiktor,  Rasztemborski Maciej , Masica Mateusz.

Dziewczęta ur. od 2005 do 2006 roku zajęły II miejsce:  Lembowicz Kornelia, Jarzyna Aleksandra, Świdzińska Alicja, Romero Sochacka Laura,  Półtorak Amelia, Trzcińska Anna, Jarzyna Aleksandra, Piekarska Martyna, Olszewska Michalina, Muszyńska Zuzanna, Nojman Maja.

Chłopcy ur. do 2007 do 2008 roku zajęli V miejsce:  Nowak Filip,  Rohde Jan, Dudzic Sebastian,  Łukwiński Alan,  Łukwiński Oliwier, Nadolski Stanisław, Klonowski Jakub, Szustkowski Maciej, Ząbecki Wojciech, Bilicki Bartosz.

Dziewczęta ur. od 2007 do 2008 roku zajęły III miejsce:  Sobotka Weronika, Jabłońska Weronika, Nawrot Lena, Skorupska Wiktoria,  Gostrowska Lena, Stefańska Maja, Jarmoczyk Paulina,  Kryger Klaudia, Baranik Oliwia, Balicka Laura.

GRATULUJEMY SUKCESÓW !!!

Uczniów przygotowali