Dzień Kobiet i Mężczyzn w SP 2

08.03.2019 r. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Dlatego też tego dnia Samorząd Uczniowski zadbał o to, aby każda pani pracująca w naszej szkole mogła poczuć się wyjątkowo.

Uczniowie: Jakub Dolecki, Maciej Osiecki i Adam Skonieczka składali życzenia, wręczali kwiaty oraz pyszne babeczki upieczone przez Samorząd Uczniowski. Chłopcy obdarowali upominkiem ponad 80 pań z naszej szkoły, wzorowo wywiązując się przy tym z powierzonego im zadania.

10 marca obchodzony jest na świecie Międzynarodowy Dzień Mężczyzny. W tym roku święto to przypadło w niedzielę. Nie zapomnieliśmy jednak o mężczyznach pracujących w szkole. 11.03.2019 r. Maja Mańska i Oliwia Osuchowska złożyły życzenia i wręczyły pyszne czekolady panom.

Tekst i foto: Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Kamila Sadowska