WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW W KLASIE IIC

W dniu 20 listopada w naszej klasie pojawili się bardzo mili goście. Odwiedziły nas dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 5 w Iławie wraz z wychowawczynią Karoliną Stolarską -Graszk i opiekunką Zofią Dudalską. Nasi goście swoją przygodę w szkolnych murach rozpoczęli od obejrzenia lekcji ,w której brali czynny udział . Podczas lekcji poznali zasady dbania o własne zdrowie i nauczyli się prawidłowo myć dłonie w ramach akcji „Czyste ręce”. Młodsi koledzy z przedszkola,         w towarzystwie uczniów IIc najpierw wykonali powierzone im zadanie- zagadki, łamigłówki i kolorowanki, które utrwaliły poznaną wiedzę, a następnie miło spędzili czas na wspólnej zabawie. Później zwiedzali szkołę. Podczas spaceru po szkole odwiedzili stołówkę, zajrzeli do sali gimnastycznej, gabinetu pedagoga i Pani Dyrektor, gdzie spotkała ich słodka niespodzianka. Na zakończenie spotkania zostali obdarowani przyborami do mycia, które będą  prawidłowo  wykorzystane.

Tekst i foto: Dorota Kosyl