Przygotowania świąteczne klasy Ib

Klasa Ib rozpoczęła przygotowania świąteczne od wizyty w Krainie Świętego Mikołaja. Dzieci brały tam udział w warsztatach, na których przygotowywały pierniki, pisały list do Świętego Mikołaja oraz ozdabiały pocztówkę świąteczną. Na sam koniec odbyło się długo oczekiwane spotkanie z Mikołajem.

Uczniowie byli zachwyceni prezentami – uroczymi misiami, które przytulali w drodze powrotnej aż do samej Iławy. Jednakże święta to nie tylko prezenty, ale też ciężka praca. Dlatego kolejnym punktem na liście przedświątecznych przygotowań w klasie Ib było ozdabianie pierników. Wyglądały przepysznie, aż trudno było oprzeć się pokusie, żeby ich wszystkich nie zjeść. Na szczęście udało się powstrzymać apetyt i poczęstować rodziców pierniczkami podczas spotkania wigilijnego. Uczniowie oprócz smakołyków przygotowali krótki występ, dzięki któremu wszystkim udzieliła się świąteczna atmosfera.

Na koniec rodzice wraz z dziećmi wspólnie wykonali aniołka i wzięli udział w świątecznym karaoke. Było dużo śmiechu, radości i wzajemnej życzliwości.

 

Tekst i foto: Justyna Gołębiowska, Katarzyna Leliwa

Redakcja językowa: Łukasz Grajewski