DYŻURY NAUCZYCIELI

Dyżury nauczycieli – kontakty z rodzicami I półrocze  2018/2019

LP Nazwisko i imię nauczyciela Dzień tygodnia Godziny Sala
1. Bakaluk Joanna czwartek 8.55-9.40 21
2. Baran Zbigniew czwartek 8.55-9.40 36
3. Bąkowska Anna poniedziałek 12.45-13.30 36
4. Błaszkiewicz Anita wtorek 11.40-12.25 36
5. Błaszkiewicz Piotr poniedziałek 10.45-11.30 36
6. Byczkowska Katarzyna poniedziałek 8.55-9.40 36
7. Cywińska Cecylia wtorek 9.50-10.35 36
8. Ćwikliński Sławomir wtorek 10.45-11.30 36
9. Dettlaff Kamila czwartek 12.45-13.30 36
10. Dobecka Magdalena poniedziałek 10.45-11.30 36
11. Dobielska Katarzyna środa 8.55-9.40 36
12. Drzymalska-Olszewska Iwona czwartek 13.45-14.30 36
13. Gabriel –Wrońska Magdalena poniedziałek 8.55-9.40 36
14. Gołębiowska Justyna wtorek 9.50-10.35 36
15. Gontarz Teresa środa 9.50-10.35 36
16. Grajewska Anna czwartek 10.45-11.30 36
17. Grajewski Łukasz czwartek 8.55-9.40 36
18. Gwiazda Aleksandra wtorek 13.45-14.30 12
19. Janusz Ewa środa 12.45-13.30 36
20. Jastrzębska-Ciura Anna poniedziałek 15.35-16.20 36
21. Kordalska Danuta czwartek 13.45-14.30 36
22. Kosyl Dorota poniedziałek 16.20-17.05 30
23. Kosyl Mariusz poniedziałek 11.40-12.25 36
24. Krajewska Sylwia środa 9.50-10.35 36
25. Krakos Agnieszka środa 11.40-12.25 36
26. Kurkielewicz  Aneta wtorek 10.45-11.30 36
27. Lasowy Beata wtorek 12.45-13.30 36
28. Leliwa Katarzyna poniedziałek 9.50-10.35 36
29. Lesińska-Rybak Anna środa 10.45-11.30 36
30. Madej  Jadwiga poniedziałek 14.40-15.25 34
31. Mańska Joanna poniedziałek 12.45-13.30 36
32. Mazanowski Michał wtorek 10.45-11.30 36
33. Mądra Joanna piątek 8.50-10.35 36
34. Miłosz Lidia środa 10.40-11.30 36
35. Olejnik Helena środa 9.50-10.35 36
36. Pietraszek Magdalena poniedziałek 10.45-11.30 36
37. Piórkowska Alina poniedziałek 12.30-13.15 36
38. Płoska Monika poniedziałek 9.50-10.35 28 (zaplecze)
39. Przybyła Adrian piątek 10.45-11.30 36
40. Przytuła Joanna czwartek 8.00-8.45 36
41. Rybińska Izabela środa 11.40-12.25 36
42. Sadowska Kamila poniedziałek 11.40-12.25 36
43. Seroczyńska Beata środa 12.45-13.30 36
44. Sidorowicz Magdalena środa 10.45-11.35 36
45. Sobczyńska-Wojewódzka Katarzyna środa 11.40-12.25 36
46. Szczepański Seweryn poniedziałek 10.45-11.30 36
47. Szraga Łukasz wtorek 11.40-12.25 36
48. Tołkacz Marzena środa 13.45-14.30 37
49. Walendzik  Anna środa 9.50-10.35 36
50. Waruszewska Beata wtorek 10.45-11.30 37
51. Werengowska  Anna środa 8.00-8.45 36
52. Weręgowska Małgorzata czwartek 14.15-15.00 36
53. Wiatrowska – Kubicka Karolina poniedziałek 11.40-12.25 36
54. Wiącek Grażyna poniedziałek 12.45-13.30 36
55. Wiśniewska Grażyna piątek 12.45-13.30 36
56. Wit Anna poniedziałek 11.40-12.25 36
57. Wojenkowska Milena poniedziałek 9.50-10.35 36
58. Zakrzewska Wiesława środa 12.45-13.30 36
59. Zalewska Katarzyna wtorek 9.50-10.35 36
60. Złotowska Urszula wtorek 16.20-17.05 29