DYŻURY NAUCZYCIELI

Dyżury nauczycieli – kontakty z rodzicami I półrocze  2017/2018

LP Nazwisko i imię nauczyciela Dzień tygodnia Godziny Sala
1. Bakaluk Joanna poniedziałek 9.35-10.30 21
2. Baran Zbigniew środa 8.50-9.35 36
3. Bąkowska Anna wtorek 10.40-11.25 36
4. Błaszkiewicz Anita wtorek 8.50-9.35 36
5. Byczkowska Katarzyna środa 10.40-11.25 36
6. Cywińska Cecylia piątek 8.50-9.35 36
7. Ćwikliński Sławomir wtorek 9.45-10.30 36
8. Dobecka Magdalena wtorek 11.35-12.20 36
9. Dobielska Katarzyna czwartek 13.40-14.25 47
10. Drzewiecki Radosław czwartek 16.10-16.55 19
11. Drzymalska-Olszewska Iwona wtorek 11.35-12.20 36
12. Duda Kazimierz piątek 9.45-10.30 36
13. Gołębiowska Justyna poniedziałek 11.35-12.20 36
14. Gontarz Teresa środa 9.45-10.30 36
15. Grajewski Łukasz piątek 9.45-10.30 36
16. Grzybowska Magdalena wtorek 9.45-10.30 36
17. Gwiazda Aleksandra poniedziałek 15.25-16.10 12
18. Jachowska Milena poniedziałek 11.35-12.20 36
19. Janusz Ewa czwartek 11.35-12.20 pokój n-li wf
20. Jastrzębska-Ciura Anna czwartek 10.40-11.25 36
21. Klonowska Agnieszka wtorek 8.50-9.35 36
22. Kosyl Dorota środa 8.50-9.35 36
23. Kosyl Mariusz czwartek 10.40-11.25 pokój n-li wf
24. Krajewska Patrycja czwartek 8.00-8.45 36
25. Krajewska Sylwia czwartek 10.40-11.25 36
26. Krakos Agnieszka piątek 10.40-11.25 36
27. Krakos Grażyna środa 9.45-10.30 36
28. Krawczyk Edyta piątek 8.00-8.45 36
29. Krzywkowska Teresa wtorek 11.35-12.20 36
30. Kurkielewicz  Aneta środa 14.25-15.20 63
31. Lasowy Beata wtorek 11.35-12.20 pokój n-li wf
32. Leliwa Katarzyna czwartek 8.50-9.35 36
33. Lesińska-Rybak Anna piątek 13.40-14.25 36
34. Leszczuk Anna wtorek 10.40-11.25 36
35. Łazicka Katarzyna środa 12.40-13. 25 36
36. Madej  Jadwiga środa 11.35-12.20 34
37. Mańska Joanna wtorek 9.45-10.30 36
38. Mazanowski Michał czwartek 12.40-13.25 36
39. Mądra Joanna poniedziałek 8.50-9.35 36
40. Miłosz Lidia czwartek 11.35-12.20 36
41. Nadolska Aleksandra wtorek 8.00-8.45 36
42. Olejnik Helena poniedziałek 8.50-9.35 36
43. Patorska Anna piątek 10.40-11.25 36 lub 45
44. Pietraszek Magdalena wtorek 12.40-13.25 pokój n-li wf
45. Piórkowska Alina wtorek 12.40-13.25 36
46. Płoska Monika poniedziałek 11.35-12.20 28
47. Przesmycka Anna wtorek 10.40-11.25 36
48. Przybyła Adrian piątek 9.45-10.30 pokój n-li wf
49. Przytuła Joanna wtorek 13.40-14.25 36
50. Rybińska Izabela czwartek 11.35-12.20 pokój n-li wf
51. Sadowska Kamila wtorek 8.50-9.35 36
52. Seroczyńska Beata poniedziałek 13.40-14.25 36
53. Sobczyńska-Wojewódzka Katarzyna środa 8.50-9.35 36
54. Stępkowska Małgorzata środa 10.40-11.35 19
55. Szraga Łukasz poniedziałek 8.50-9.35 36
56. Tołkacz Marzena poniedziałek 11.35-12.20 37
57. Walendzik  Anna środa 8.50-9.35 12
58. Waruszewska Beata piątek 11.35-12.20 37
59. Werengowska  Anna środa 8.50-9.35 36
60. Weręgowska Małgorzata czwartek 9.45-10.30 36
61. Wiącek Grażyna poniedziałek 11.25-12.20 36
62. Wiśniewska Grażyna wtorek 12.40-13.25 36
63. Wojenkowska Milena poniedziałek 13.40-14.25 36
64. Zalewska Katarzyna wtorek 10.40-11.25 pokój n-li wf
65. Złotowska Urszula czwartek 16.10-16.55 29