Właściciel firmy „Szynaka-Meble Sp. z o.o. doposażył szkolną bibliotekę

„Biblioteka nie do poznania!” – zachwycają się dzieci, które przychodzą wypożyczać książki. Nowe regały zapełnione księgozbiorem, stolik i stoły wyglądają pięknie. Jednak, przede wszystkim, są praktyczne, odpowiadają też współczesnym standardom bezpieczeństwa. Meble podarował szkole Pan Jan Szynaka właściciel firmy „Szynaka-Meble Sp. z o.o.
Szukając rozwiązań zapewniających uczniom łatwiejszy i wygodniejszy dostęp do książek, zwróciłyśmy się do Pana Szynaki. Zważywszy na ilość zapotrzebowania był to śmiały krok. Odpowiedź ze strony zakładu ucieszyła wszystkich. Obecnie wymieniono regały przy ścianie wypożyczalni w ilości 11 szt., a w czytelni zamiast ławek postawiono stoły i stolik. Przy stołach łatwiej uczniom pracować w grupach, integrować się. Tak więc doposażenie pomieszczeń to działanie, które nie tylko cieszy ale wpływa na komfort i rozwój podopiecznych.
Biblioteka jest miejscem szczególnym, podlegającym nieustannym zmianom. Za meble Panu Szynace dziękujemy i… liczymy na dalszą współpracę.
Otrzymane meble najbardziej cieszą dzieci. Dobrze obrazują to zdjęcia, do obejrzenia których gorąco zachęcamy.

Firma „SZYNAKA – MABLE SP. Z O.O.” została wpisana na listę Przyjaciół szkoły!

Róża Nitkowska
Stefania Homziak