Wiosenne spotkanie nauczycieli bibliotekarzy w SP2 w Iławie

21 marca w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie szkoleniowe sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy powiatu iławskiego.

Podczas zebrania poruszono tematy związane z nową reformą oświatową i wynikającym w związku z tym przystosowaniem współczesnych bibliotek szkolnych. Ciekawym tematem było przedstawienie przez panią Anielę Florkiewicz projektu Chłopaki czytają, który dotyczył czytelnictwa chłopców w dzisiejszym świecie cyfryzacji i informatyki.
Spotkania organizowane przez Powiatowe Centrum Rozwoju Edukacji w Iławie cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem. Odpowiadają potrzebom kształcenia nauczycieli bibliotekarzy w nieustannie zmieniającym się systemie oświatowym i informacyjnym.

Róża Nitkowska
Stefania Homziak