Spotkanie z autorem książek o niezwykłym psie

27 kwietnia dzieci z klasy IVC uczestniczyły w spotkaniu z Wojciechem Cesarzem, autorem książek o bardzo grzecznym psie Winterze.
Winter w swoim pojęciu dobrze się zachowuje, bo kieruje się psim charakterem i instynktem, a do tego chciałby ludzi nauczyć tego i owego. Nie zawsze jednak spotyka się ze zrozumieniem, zwłaszcza, gdy buntuje się na ciągłe podawanie łapy, czy wierne chodzenie przy nodze. Nic dziwnego, że z takich zachowań wynikają perypetie pełne humoru i wesołych przygód.
Dzieci z IVC wyniosły wiele pozytywnych wrażeń ze spotkania z panem Wojtkiem. Dodatkowo dowiedziały się, jak opiekować się pupilem i zachować w różnych, nieprzewidywalnych sytuacjach. Zachęcają wszystkich do przeczytania tej niesamowitej serii!

Stefania Homziak
Róża Nitkowska