Czytanie to dobry nawyk!

Czytanie to dobry nawyk!W bibliotece szkolnej rodzice i opiekunowie czytali najmłodszym uczniom. Trzydniowe spotkania czytelnicze nawiązywały do międzynarodowych świąt: Dnia Książki dla Dzieci i Dnia Książki i Praw Autorskich.

Główne święta książki obchodzone są w kwietniu. W tym czasie na całym świecie odbywają się dyskusje, debaty, konferencje i spotkania związane z czytelnictwem. Działania te skierowane są na promocję książki i zwrócenie uwagi na jej pozytywny wpływ w życiu każdego człowieka.

Impreza podobała się dzieciom i rodzicom, którzy już teraz wyrażali chęć udziału w kolejnych spotkaniach.

 

Róża Nitkowska

Stefania Homziak

Maja Paluszewska

Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!Czytanie to dobry nawyk!