Pan Popper i „pingwiny z klasy II d”

Pan Popper i „pingwiny z klasy II d”22 listopada 2013 uczestniczyliśmy w kolejnym spotkaniu z cyklu „Młodzież czyta dzieciom”. Czekaliśmy na nie z wielką niecierpliwością. Byliśmy ciekawi, czy nasi  goście pochwalą stroje pingwinów, które  samodzielnie przygotowaliśmy, i w które przebraliśmy się na to spotkanie. Opiekun i wychowawca  p. Rafał Rutkowski oraz uczennice kl. I a GS2: Paulina Spryszyńska, Zuzanna Rybińska,  Katarzyna Klach  powitali nas z szerokim uśmiechem na ustach. Był to znak, że pracę  domową wykonaliśmy celująco.  Z  radością i zainteresowaniem przystąpiliśmy do wysłuchania dalszych przygód sympatycznego pingwina, dzięki któremu życie rodziny Popperów zostało przewrócone do góry nogami.  Uczennice gimnazjum  po mistrzowsku przeczytały nam kolejne rozdziały książki. My natomiast  zapamiętywaliśmy szczegóły i świetnie odpowiadaliśmy  na pytania dotyczące tekstu, przygotowywane specjalnie na tę okazję przez nasze lektorki. Kolejne spotkanie już za tydzień. Suuuuuuper!

Uczniowie klasy II d  z wychowawcą Bożeną Kosińską

Foto: p. Rafał Rutkowski