Mali aktorzy z klasy III c

Mali aktorzy z klasy III cUczniowie klasy III c od miesiąca ćwiczyli swoje role i teksty piosenek, aby zaprezentować się szerszej publiczności. 14 listopada odwiedziliśmy Miejskie Przedszkole nr 5 oraz Miejskie Integracyjne Przedszkole Nr 2 w Iławie z przedstawieniem „Pani Jesień i jej dary”.
Przedstawienie obejrzało dużo przedszkolaków i pań wychowawczyń. Dzieci  chętnie odpowiadały na zadawane im zagadki.
Wróciliśmy do szkoły pełni wrażeń i emocji, gdyż jednak nie tak łatwo wyjść na scenę i wcielić się w marchewkę, buraczka, śliwkę i wiele innych warzyw i owoców, ale nam się to udało.
Dziękuję rodzicom uczniów klasy III c za przygotowanie strojów.
Państwa pomoc i wsparcie jest dla mnie bardzo ważna.

Tekst: Edyta Krawczyk

Foto: Edyta Krawczyk i Izabela Parysek