Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w SP2

W piątek, 11 stycznia 2019 r. w naszej szkole przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego kwestowali na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W trakcie przerw sprzedawane były ciasta i babeczki upieczone przez rodziców naszych uczniów, a także nauczycieli. W „bufecie” można było kupić również soki, czekoladowe pierniczki i balony w kształcie serca. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska z malowaniem twarzy i paznokci. W międzyczasie można było posłuchać dyskotekowej muzyki.

Samorząd Uczniowski zebrał kwotę 2.874,44 złotych. Otrzymaliśmy na rzecz WOŚP 500 złotych ze szkolnej sprzedaży kartek świątecznych od p. Małgorzaty Weręgowskiej i p. Anity Błaszkiewicz.

Podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uzbieraliśmy 3.374,44 złotych.

Dziękujemy uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły  za wsparcie.

Opiekun SU: Kamila Sadowska

Korekta językowa: Beata Waruszewska