Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w SP2

Jak co roku w naszej szkole zorganizowaliśmy imprezę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 12 stycznia Aleksandra Krajewska, Magdalena Fota, Julia Fiałkowska i Aniela Kwiecińska, jako wolontariuszki i przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego zbierały pieniądze do puszek. W trakcie przerw sprzedawane były soki, ciasta, pączki, czekoladowe pierniczki i balony w kształcie serca. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska z malowaniem twarzy i paznokci. W międzyczasie można było posłuchać dyskotekowej muzyki. Udało nam się zebrać więcej pieniędzy niż w ubiegłym roku, a mianowicie 1.891,55 złotych. Uzyskaliśmy tym samym I miejsce wśród iławskich szkół, które brały udział w zbiórce pieniędzy.

Dziękujemy uczniom, rodzicom, pracownikom szkoły oraz wszystkim ludziom dobrej woli.

Opiekun SU: Kamila Sadowska

Korekta językowa: Beata Waruszewska